рус
My default image
home_subtitle
logo_content

Mon Guerlain — це гімн сучасній жіночності, уособленням якої є Анджеліна Джолі. Багатогранна жіночность, горда та емансипована, але водночас ніжна і рішуча. Жінка, яка ніколи не здається та вірить у свої мрії.

photo_1
photo_2
photo_3
photo_4

У цій композиції ми хотіли підкреслити квітковий аромат, тож створили ніби букет білих квітів із провідною ноткою жасмину «самбак», який є невід’ємною частиною самобутності Mon Guerlain

Дельфін Джельк, яка створила цей парфум разом з майстром-парфумером Т’єрі Васером.

СХІДНИЙ КВІТКОВИЙ
Рясний жасмин Самбак і свіжа лаванда Карла поєднуються з делікатною півонією, утворюючи яскравий аромат, схожий на букет квітів на сонячний день. А чуттєва нотка ванілі розкішно його доповнює.
photo_5
photo_6
photo_7
photo_8
КУЛЬТОВИЙ ФЛАКОН
Аромат парфумованої води Mon Guerlain Флораль якнайкраще представлено у флаконі «квадрилоб»: створеному ще 1908 року. Він став одним з культових флаконів Дому Guerlain. Простий і геометричний, він нагадує форму пляшечки з лабораторії алхіміка, а назвою завдячує формі кришечки, викарбуваній з цільного шматка матеріалу, якому надано форми чотирьох пелюстків. Століття потому, цей флакон отримав прикрасу з рожевого золота. Він демонструє контраст між чіткими напруженими лініями й чуттєвими вигинами, виражаючи сучасну жіночність.
ПОДИВИТИСЯ
flacon
item_1

Парфумована вода Флораль

ПОДИВИТИСЯ
item_2

Парфумована вода

ПОДИВИТИСЯ
item_3

ЛОСЬЙОН ДЛЯ ТІЛА

ПОДИВИТИСЯ